W dniu 29.04.2026 r. w Opolu zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Izbą Komorniczą we Wrocławiu, a Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej. Porozumienie podpisali Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Opolu, płk Łukasz Górny oraz Przewodniczący Rady Izby Komorniczej we Wrocławiu, Konrad Buksa.

To ważny i potrzebny krok w kierunku zacieśnienia współpracy pomiędzy naszymi instytucjami. Porozumienie zakłada wymianę doświadczeń, organizację wzajemnych szkoleń oraz podejmowanie wspólnych inicjatyw służących podnoszeniu jakości i skuteczności realizowanych zadań.

Współdziałanie obu środowisk pozwoli na wypracowywanie dobrych praktyk, rozwijanie kompetencji zawodowych oraz jeszcze sprawniejsze wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Wierzymy, że zawarte porozumienie będzie początkiem trwałej i owocnej współpracy, przynoszącej wymierne korzyści obu stronom

W dniu 29.04.2026 r. w Opolu zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Izbą Komorniczą we Wrocławiu, a Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej