W dniu 16.03.2026 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Izby Komorniczej we Wrocławiu

Podczas uroczystości:

  • pożegnano Komorników kończących swoją działalność zawodową, dziękując im za lata pracy i zaangażowanie,
  • odebrano ślubowanie od nowo powołanych Komorników, którzy rozpoczynają swoją drogę zawodową.

W trakcie zgromadzenia uczestnicy wysłuchali sprawozdań za poprzedni rok:

  • z działalności Rady Izby Komorniczej,
  • finansowego,
  • Komisji Rewizyjnej,
  • z prac Krajowej Rady Komorniczej.

Istotnym punktem obrad było również:

  • udzielenie Radzie absolutorium,
  • podjęcie uchwały w sprawie wysokości składek dla komorników i asesorów na 2026 rok.
  • omówienie oraz przyjęcie budżetu Izby na 2026 rok,

Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności, wymiany doświadczeń oraz omówienia kierunków dalszego rozwoju samorządu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, aktywny udział oraz wkład w budowanie silnego i profesjonalnego środowiska komorniczego.

 

Walne Zgromadzenie Izby Komorniczej we Wrocławi